Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.O firmie

  • Morgi (pow. świecki)

    Morgi (pow. świecki), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym

  • Ewidencja dokumentów księgowych

  • Analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych

  • Przygotowywanie raportów w oparciu o dane księgowe

  • Rozliczanie delegacji

  • Księgowanie rezerw

  • Weryfikacja i uzgadnianie sald

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • min. 2-3 lata doświadczenia w księgowości

  • znajomość programu Microsoft Dynamics NAV – mile widziane

  • dobra znajomość programu Excel

  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, dobra organizacja pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

To oferujemy

  • pracę w uznanej na rynku, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.

Zakłady Mięsne Nove Sp zo.o. jest częścią Grupy Kapitałowej Tönnies to rodzinna firma z branży przetwórstwa mięsnego, której roczny obrót wynosi 7 miliardów euro. Siedziba znajduje się w Rheda-Wiedenbrǜck w Niemczech. Tönnies prowadzi działalność w kilku krajach tj. Niemcy, Wielka Brytania, Dania, Polska. ZM Nove znajduje się w miejscowości Morgi (22 km od Grudziądza) woj. Kujawsko – Pomorskie, zatrudnia powyżej 300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy