Księgowa/y

  • Nowy Sącz, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    KSIĘGOWA/Y

    Zadania:

    • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
    • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, sprawozdań do GUS, NBP
    • Dekretowanie i księgowanie wszystkich dokumentów księgowych
    • Przygotowywanie i realizacja przelewów bankowych
    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
    • Rozliczanie delegacji
    • Nadzór nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych oraz prawidłowością dowodów księgowych i zapisów w księgach rachunkowych
    • Uzgadnianie obrotów i sald kont analitycznych i syntetycznych, comiesięczna analiza kont

    Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie w księgowości w spółkach prowadzących pełną księgowość (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)
    • Wykształcenie wyższe
    • Mile widziana bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • Praktyczna znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych wynikających z ustawy o rachunkowości i ustaw o VAT, CIT, PIT
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Aplikację (CV + list motywacyjny) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, prosimy przesłać, w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.