Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

"ONE TAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"ONE TAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 44

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność budowania relacji z klientami

  • znajomość obsługi pakietu Office

Mile widziane

  • znajomość programu Comarch Optima

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

To oferujemy

Oferujemy umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia i miłą atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju i nauki zawodu.

Biuro Rachunkowe ONE TAX od 10 lat świadczy usługi księgowe i kadrowo-płacowe na rzecz mikro i małych przedsiębiorców. W związku z rozwojem firmy szukamy osób dla których księgowość i podatki są, tak jak dla nas - pasją.

Przewiń do profilu firmy