Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa /y

"GRANT" sp. z o.o.O firmie

  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"GRANT" sp. z o.o.

Wrocławska 170G

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości firm zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz ustawami podatkowymi:

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Księgowanie faktur, wyciągów bankowych, raportów kasowych, raportów sprzedaży

  • Sporządzanie wymaganych przepisami prawa raportów, deklaracji i sprawozdań m.in.: deklaracji oraz sprawozdań GUS

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie odpisów amortyzacyjnych

  • Naliczanie wynagrodzenia za pracę

  • Sporządzanie dokumentacji podatkowej oraz dotyczącej rozliczenia i opłacania składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne - obsługa systemu Płatnik, kontakt z ZUS i US.

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

  • Prowadzenie firm na KPiR, na ryczałcie

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu Office

  • Chęć rozwoju, skrupulatność, zaangażowanie, doskonałe znajomości organizacyjne

  • Znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

  • Dokładność, odpowiedzialność i terminowość

  • 2 lata pracy w księgowości

  • Prawo jazdy kat B – czynne

  • Doświadczenie w księgowości

Mile widziane

  • Znajomość programu COMARCH OPTIMA

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość kadr i płac

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

O nas

Firma „GRANT” SP. Z O.O. działa na rynku już od 31.12.2008

Firma „GRANT” Sp. z o.o. kompleksowo obsługuje firmy, głównie z branży rolnej i rybackiej, w zakresie: prowadzenia księgowości, pozyskania dotacji z UE oraz ubezpieczeń.