Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/y

Grupa CBO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie kont

  • Rozliczanie kosztów produkcji

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań i raportów

  • Rozliczanie podatku VAT od zakupów

  • Przygotowywanie przelewów bankowych, księgowanie wyciągów bankowych

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego

  • Znajomość zasad rozliczenia kosztów produkcji oraz kręgu kosztowego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, skrupulatności i komunikatywności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed

Grupa CB

Istniejemy od 1995 roku i zatrudniamy około 200 pracowników. Jesteśmy producentem i dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych. Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego

Przewiń do profilu firmy