Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y - Partner Polskiego Instytutu Księgowości

POLSKI INSTYTUT KSIĘGOWOŚCI Sp. z o.o. S.K.O firmie

7 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Aleksandrów Kujawski, Barcin, Brześć Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Chodecz, Ciechocinek, Dobrzyń nad Wisłą, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Izbica Kujawska, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Kamień Krajeński, Kcynia, Koronowo, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Lubień Kujawski, Lubraniec, Łabiszyn, Łasin, Mogilno, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nieszawa, Nowe, Pakość, Piotrków Kujawski, Radziejów, Radzyń Chełmiński, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Skępe, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Więcbork, Włocławek, Żnin, Brodnica, Górzno, Kowal

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.)

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym

  • udzielanie odpowiedzi na pytania naszych klientów z zakresu księgowości

  • stałe aktualizowanie swojej wiedzy z zakresy księgowości

Nasze wymagania

  • znajomości ustawy PDOP i VAT

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole

  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości

  • znajomość programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • pełne wdrożenie w system i procedury pracy

  • przejrzysty system wynagrodzeń uzależniony od Twojego zaangażowania

  • wsparcie merytoryczne ze strony naszych specjalistów

  • zdalną pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

POLSKI INSTYTUT KSIĘGOWOŚCI Sp. z o.o. S.K.

Polski Instytut Księgowości to innowacyjne ogólnopolskie biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze księgowej spółek prawa handlowego na terenie całego kraju.

Dołącz do nas i zyskaj pełną niezależność, pracuj zdalnie, obsługuj klientów w pełni online. Stwórzmy wspólnie układ idealny. Ty księgujesz, My dostarczamy klientów.

Przewiń do profilu firmy