Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y - Partner Polskiego Instytutu Księgowości

POLSKI INSTYTUT KSIĘGOWOŚCI Sp. z o.o. S.K.O firmie

7 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Biała Rawska, Błaszki, Działoszyn, Głowno, Kamieńsk, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Krośniewice, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Uniejów, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Żychlin, Rzgów, Wolbórz, Brzeziny, Lututów (pow. wieruszowski), Piątek (pow. łęczycki), Warta

  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 23 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.)

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym

  • udzielanie odpowiedzi na pytania naszych klientów z zakresu księgowości

  • stałe aktualizowanie swojej wiedzy z zakresy księgowości

Nasze wymagania

  • znajomości ustawy PDOP i VAT

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole

  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości

  • znajomość programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • pełne wdrożenie w system i procedury pracy

  • przejrzysty system wynagrodzeń uzależniony od Twojego zaangażowania

  • wsparcie merytoryczne ze strony naszych specjalistów

  • zdalną pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

POLSKI INSTYTUT KSIĘGOWOŚCI Sp. z o.o. S.K.

Polski Instytut Księgowości to innowacyjne ogólnopolskie biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze księgowej spółek prawa handlowego na terenie całego kraju.

Dołącz do nas i zyskaj pełną niezależność, pracuj zdalnie, obsługuj klientów w pełni online. Stwórzmy wspólnie układ idealny. Ty księgujesz, My dostarczamy klientów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje