Logo Pracuj.pl

Księgowa/y - Partner Polskiego Instytutu Księgowości

Polski Instytut Księgowości – PIK Sp. z o.o.O firmie

7 000–16 000
netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.)
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym
  • udzielanie odpowiedzi na pytania naszych klientów z zakresu księgowości
  • stałe aktualizowanie swojej wiedzy z zakresy księgowości

Nasze wymagania

  • znajomości ustawy PDOP i VAT
  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości

To oferujemy

  • w pełni samodzielne stanowisko, na którym sam decydujesz ile zarabiasz
  • zdalną współpracę z dowolnego miejsca w Polsce
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • przejrzysty system wynagrodzeń uzależniony od Twojego zaangażowania
  • elastyczne godziny pracy
  • klientów z całej Polski z różnych branż

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Polski Instytut Księgowości – PIK Sp. z o.o.

Polski Instytut Księgowości to innowacyjne ogólnopolskie biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze księgowej spółek prawa handlowego na terenie całego kraju.

Dołącz do nas i zyskaj pełną niezależność, pracuj zdalnie, obsługuj klientów w pełni online. Stwórzmy wspólnie układ idealny. Ty księgujesz, My dostarczamy klientów.

Księgowa/y - Partner Polskiego Instytutu Księgowości, kujawsko-pomorskie