Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y - Partner Polskiego Instytutu Księgowości

Polski Instytut Księgowości – PIK Sp. z o.o.

7 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.)

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym

  • udzielanie odpowiedzi na pytania naszych klientów z zakresu księgowości

  • stałe aktualizowanie swojej wiedzy z zakresy księgowości

Nasze wymagania

  • znajomości ustawy PDOP i VAT

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole

  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości

To oferujemy

  • w pełni samodzielne stanowisko, na którym sam decydujesz ile zarabiasz

  • zdalną współpracę z dowolnego miejsca w Polsce

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • przejrzysty system wynagrodzeń uzależniony od Twojego zaangażowania

  • elastyczne godziny pracy

  • klientów z całej Polski z różnych branż

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Polski Instytut Księgowości to innowacyjne ogólnopolskie biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze księgowej spółek prawa handlowego na terenie całego kraju.

Dołącz do nas i zyskaj pełną niezależność, pracuj zdalnie, obsługuj klientów w pełni online. Stwórzmy wspólnie układ idealny. Ty księgujesz, My dostarczamy klientów.

Przewiń do profilu firmy