Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

    Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Księgowa/-y
    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)

    Zadania:

    • Wystawianie faktur sprzedażowych,
    • Księgowanie faktur kosztowych,
    • Rozliczenia Międzyokresowe Kosztów,
    • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
    • Prowadzenie rozliczeń z kontrahentami (uzgadnianie sald, kompensaty),
    • Kontrolowanie terminowości spływu należności,
    • Wsparcie zespołu w raportowaniu danych na potrzeby zamknięcia miesiąca i roku finansowego oraz na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej.

    Oczekiwania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale księgowym, w analogicznych zadaniach,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
    • Chęć do rozwoju, otwartość,
    • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, lojalność.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, wykorzystującej nowoczesne rozwiązania logistyczne,
    • W pełni finansowaną opiekę medyczną z dostępem do lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej,
    • Dofinansowanie do programu sportowego Multisport,
    • Świadczenia dla siebie i bliskich związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.