Oferta pracy

Księgowa/y

Thule Sp. z o.o.O firmie

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie operacji gospodarczych w zakresie księgi głównej, w szczególności księgowanie faktur zakupu materiałów bezpośrednich oraz uzgadnianie z przyjęciami materiałów na magazyn;

  • rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych;

  • wsparcie zespołu w procesie zamykania ksiąg na koniec okresów sprawozdawczych;

  • inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w księgowości/finansach (preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej);

  • wykształcenie wyższe, kierunek: Rachunkowość i Finanse lub pokrewny;

  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków (w szczególności VAT) oraz umiejętność ich interpretowania i stosowania;

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;

  • samodzielność, zaangażowanie, dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole w środowisku międzynarodowym;

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego;

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz korzystania z wiedzy i doświadczeń korporacyjnych;

  • komfortowe warunki pracy oraz dobrą atmosferę!

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Thule Sp. z o.o.

Thule Group jest światowym liderem w branży produktów umożliwiających łatwe, bezpieczne i stylowe przewożenie ze sobą wszystkiego, co jest Ci potrzebne i drogie przy prowadzeniu aktywnego trybu życia. Pod hasłem Active Life, Simplified. oferujemy produkty w segmentach Sport&Cargo Carriers (np. uchwyty i bagażniki dachowe, uchwyty do przewożenia rowerów, sprzętu do uprawiania sportów wodnych i zimowych oraz montażu namiotów dachowych), Pacs, Bags & Luggage (np. plecaki trekkingowe, walizki podróżne i torby na aparaty fotograficzne) , RV Products (np. markizy, bagażniki rowerowe i namioty do kamperów oraz przyczep kempingowych), Active with Kids (np. przyczepy rowerowe, wózki dziecięce, foteliki dziecięce na rower). Thule Group zatrudnia około 2 400 pracowników w 9 zakładach produkcyjnych i 35 biurach sprzedaży na całym świecie. Nasze produkty sprzedawane są na 140 rynkach świata, a wartość sprzedaży w roku 2019 osiągnęła pułap 7 miliardów koron szwedzkich. www.thulegroup.com

Przewiń do profilu firmy