Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/-y

GIZO GRZEGORZ NIEWIŃSKIO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Firma GIZO zajmujaca się wynajmem i sprzedażą podnośników poszukuje kandydatek/tów na stanowisko:

Księgowa/-y

OBOWIĄZKI

  • weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych – pełna księgowość
  • przygotowywanie dokumentów do rozliczeń z urzędami
  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość
  • znajomość przepisów podatkowych oraz rachunkowych (pełna rachunkowość)
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność i odpowiedzialność

OFERUJEMY

  • bardzo dobre, stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju
  • interesującą pracę w zespole profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GIZO Grzegorz Niewiński z siedzibą w Choroszczy, Złotoria 225 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest  GIZO Grzegorz Niewiński z siedzibą w Choroszczy, Złotoria 225. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne