Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

SERWISKON sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę
30,0050,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
30,0050,00 netto (+ VAT) / godz.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pełna obsługa firm

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami prawa podatkowego i bilansowego

  • nadzór nad całokształtem zagadnień rachunkowych i podatkowych

  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, VAT-UE, VAT-9M

  • sporządzanie i kontrola JPK_VAT

  • dokonywanie rocznych rozliczeń podatkowych CIT, PIT

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • sporządzanie dodatkowych sprawozdań i analiz na potrzeby klientów

  • udział we wzmacnianiu systemu kontroli wewnętrznej oraz efektywności procesów księgowych

  • bezpośredni kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z KH na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość prawa podatkowego

  • chęć stałego samodzielnego rozwoju w kierunku związanym z rachunkowością i rozliczeniami podatkowymi

  • wysoki poziom uporządkowania w działaniu

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • znajomość narzędzi MS Office (szczególnie Excela)

  • Docenimy dodatkowo:

  • pozytywne podejście do życia i pracy oraz uśmiech

  • znajomość innych języków

  • znajomość systemu Saldeo, Enova 365, Optima, SAP oraz RAKS

To oferujemy

  • pracę na cały etat / część etatu lub B2B

  • inspirującą pracę w grupie o ugruntowanym systemie wartości, nastawionej na wzrost i rozwój możliwość rozwoju w obszarze rachunkowości i rozliczeń podatkowych a także możliwość specjalizacji, awansu oraz pracy w obszarze silnych stron i pasji

  • bezpośrednią pracę z osobami o wieloletnim doświadczeniu w obszarze zarządzania oraz finansów

  • wzajemne zaufanie, szacunek, wsparcie i dobrą atmosferę

O nas

Eureca - ogólnopolskie biuro rachunkowe - Serwiskon Sp. z o.o. Sp. k.

Wyróżnia nas to jak pracujemy ze sobą i naszymi partnerami, zaś we wszystkim co robimy staramy się tworzyć pozytywne relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, szacunku i wsparciu. Stworzyliśmy Firmę (www.emac.com.pl) dla ludzi - pracowników i klientów.

Księgowość może wnosić wiele wartości dodanej w działania biznesowe, dlatego chcemy oferować naszym klientom usługi księgowe na unikalnym poziomie. Chcemy wspierać naszych klientów w rozwoju ich firm oraz wspierać w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Stawiamy na nowoczesne narzędzia informatyczne i zależy nam na stworzeniu możliwości do wykorzystania potencjału każdego partnera naszego zespołu w realizacji naszej misji i wsparciu biznesu naszych Klientów!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Piaseczno / możliwość pracy zdalnej na terenie całej Polski

Jeżeli jesteś osobą ambitną, korzystającą codziennie z okazji do rozwoju własnego i pragnącą związać swoją przyszłość z liczbami to właśnie Ciebie szukamy.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, energiczną i pogodną to na pewno będziesz do nas pasować.

Jeśli jesteś zainteresowana (-any) prześlij nam swoją ofertę, CV, list motywacyjny zawierające informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu brutto oraz wymiarze etatu w jakim chciałbyś (-abyś) pracować.