Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

tpayO firmie

  • plac Andersa 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

tpay

plac Andersa 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów - prowadzenie pełnej księgowości,

  • weryfikacja i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT,CIT,PIT) oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. Polskiej ustawy o rachunkowości)

Nasze wymagania

  • masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości i rachunkowości,

  • posiadasz wyższe wykształcenie ekonomiczne o specjalizacji rachunkowość,

  • masz znajomość polskiej ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,

  • masz wysoką umiejętność obsługi komputera, a zwłaszcza programów finansowo - księgowych takich jak: System Sage Symfonia, Comarch, Excel,

  • potrafisz w praktyce stosować przepisy z zakresu prawa bilansowego i podatkowego,

  • Twoje kompetencje komunikacyjne są na wysokim poziomie,

  • nie obawiasz się zmian i podchodzisz do nich jak do wyzwania,

  • charakteryzują Cię takie cechy jak; skrupulatność, terminowość, uczciwość i samodzielność w zadaniach,

  • masz zdolność analitycznego myślenia i pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży fintech i e-commerce na podstawie umowy o pracę,

  • elastyczne podejście do miejsca pracy: biuro w ścisłym centrum Poznania (Andersia Tower) lub model hybrydowy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • budżet szkoleniowy,

  • kartę Multisport,

  • prywatną opiekę medyczną Medicover,

  • ubezpieczenie na życie,

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego,

  • regularne imprezy integracyjne,

  • niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop czy telefon,

  • sprawny proces rekrutacyjny (1,5 tyg.): spotkanie online z rekruterem (ok. 30-45 min), final interview, czyli zdalne spotkanie z naszym Head of Fianse/Law/Risk ~1h

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

tpay

Rozwijaj się z polskim fintechem z siedzibą w sercu Poznania!

Tpay to operator płatności dla e-commerce i usług online. Jesteśmy marką Krajowego Integratora Płatności S.A. z polskim kapitałem, która od ponad 10 lat ułatwia użytkownikom zakupy w sieci. Nadzór Komisji Nadzoru Finansowego nad naszymi produktami gwarantuje bezpieczeństwo transakcji u ponad 40 tys. sprzedawców. Wdrażamy najpopularniejsze metody płatności takie jak BLIK, Google Pay, Masterpass, czy Visa Checkout, by upraszczać zakupy w sieci do minimum. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień, co pozwala na szybką obsługę klientów.

Znasz nas od dawna. Jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z rozwiązań Tpay. Wśród naszych klientów znaleźć można takie marki jak MediaExpert, Perfumy.pl, KUBOTA, Ania Kruk, Traficar, Jakdojade czy Glodny.pl.

Przewiń do profilu firmy