Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Getsix Poznań Sp. z o.o.O firmie

Getsix Poznań Sp. z o.o.

Stanisława Wyspiańskiego 43

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie faktur pod względem formalnym i merytorycznym;

  • dekretacja i księgowanie dokumentów ( faktur sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych, delegacji etc.);

  • weryfikacja rozrachunków;

  • współudział przy sporządzaniu deklaracji podatkowych;

  • współudział w procesie zamknięcia miesiąca;

  • pomoc w pozostałych bieżących zadaniach działu księgowości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne (preferowane rachunkowość i finanse);

  • doświadczenie w pracy w dziale księgowym lub w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość MS Office oraz systemów finansowo- księgowych;

  • zdolności analityczne oraz dobra organizacja i planowanie pracy własnej;

  • mile widziane: znajomość języka obcego (niemieckiego lub angielskiego);

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, możliwość pracy zdalnej;

  • szkolenia;

  • wsparcie doświadczonego zespołu;

  • rozwój w dziedzinie znajomości zasad księgowych,

  • pakiet indywidualnych świadczeń medycznych;

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze;

  • pracę w środowisku międzynarodowym dla klientów grupy;