Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

"Elektromontaż – Poznań" S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych

  • weryfikowanie faktur sprzedażowych i przeprowadzanie kompensat

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • rozliczanie wydatków służbowych pracowników

  • przygotowywanie raportów i analiz związanych z powyższymi obowiązkami

Nasze wymagania

  • minimum wykształcenia średniego ekonomicznego

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowego

  • biegłej umiejętności obsługi komputera

  • odpowiedzialności, samodzielności

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet socjalny (min. dofinansowanie aktywności sportowej i wypoczynku)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

"Elektromontaż – Poznań" S.A.

Jesteśmy liderem na rynku usług elektroinstalacyjnych oraz czołowym polskim producentem urządzeń elektroenergetycznych. Od ponad 60-ciu lat pracujemy z energią na rynku budownictwa, przemysłu i energetyki w kraju i poza jego granicami. Jesteśmy niezawodnym, kompetentnym i godnym zaufania partnerem. Stanowimy zespół profesjonalistów i wspólnie realizujemy cele firmy, która zapewnia nam rozwój zawodowy, dobrą atmosferę pracy i stabilną przyszłość oraz atrakcyjne warunki pracy.

Przewiń do profilu firmy