Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

MIKRONIKA sp. z o.o.O firmie

  • Wykopy 2/4, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

MIKRONIKA sp. z o.o.

Wykopy 2/4

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • bieżące księgowanie faktur krajowych i zagranicznych (WDT, WNT, import, eksport)

  • kompletowanie wymaganej dokumentacji dotyczącej faktur sprzedaży za granicę

  • prowadzenie i nadzór nad rejestrami JPK dla celów podatkowych

  • realizacja innych zleconych przez przełożonego prac z zakresu Działu Księgowości

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego VAT, CIT oraz ustawy o rachunkowości

  • bardzo dobra znajomość programu Comarch ERP Optima

  • dwuletnie doświadczenie w zakresie opisanych wyżej prac

  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość i samodzielność

To oferujemy

  • oferujemy stabilną pracę w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia na 1/2 - 3/4 etatu

  • umożliwiamy elastyczne godziny pracy

  • atrakcyjnie wynagradzamy

  • wspomagamy rozwój zawodowy - umożliwiamy dostęp do zewnętrznych oraz firmowych szkoleń i warsztatów

  • oferujemy dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, gwarantujemy ubezpieczenie grupowe i organizujemy szereg imprez integracyjnych i okolicznościowych

  • dbamy o komfortowe warunki pracy, częstujemy najlepszą w okolicy kawą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy jednym z najważniejszych dostawców systemowych rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Swoją działalność opieramy o pionierskie w Polsce, autorskie oprogramowanie oraz własną bazę sprzętową. Naszymi klientami są znaczący udziałowcy branży elektroenergetycznej, przemysłowej i telekomunikacyjnej.

Naszym celem jest doskonalenie i poszerzanie oferty świadczonych dla nich usług oraz dbałość o wysoką jakość produktów. Mamy również ambicję tworzyć sprzyjające środowisko pracy dla zatrudnionych w Mikronice pracowników.

Przewiń do profilu firmy