Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

KONBET Poznań Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

KONBET Poznań Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Świętego Wincentego 11

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,

  • przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US),

  • przygotowanie deklaracji VAT i CIT,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • uzgadnianie kont księgowych i rejestrów VAT

  • kontrola formalna i merytoryczna dokumentów księgowych,

  • nadzór nad rachunkami bankowymi spółki, w tym rozliczanie przychodzących i wykonywanie przelewów pieniężnych,

  • uzgodnienia rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,

  • bieżąca kontrola i uzgadnianie wskazanych kont księgowych,

  • nadzór nad dokumentacją księgową,

  • przygotowywanie bieżących zestawień, raportów i analiz na potrzeby przełożonych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze finansów i kontrolingu,

  • bardzo dobra lub dobra znajomość środowiska Comarch Optima.

To oferujemy

stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.