Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Terrano Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi

  • wprowadzanie oraz księgowanie dokumentów finansowych w systemie księgowym

  • weryfikacja i uzgadnianie sald

  • inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki: rachunkowość i finanse lub średnie ekonomiczne

  • znajomość programu FK Symfonia ERP

  • znajomość MS Office

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, w szczególności PIT/CIT/VAT

  • systematyczność, dokładność, samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wsparcie silnej i dynamicznie rozwijającej się firmy

Twoim zadaniem będzie praca w Dziale Księgowości - kontrola, wprowadzanie oraz księgowanie dokumentów finansowych, weryfikacja i uzgadnianie sald oraz inne prace księgowe.

Będziesz też współpracować z pozostałymi pracownikami i dbać o dobry wizerunek Firmy. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie znosisz nudy i stawiasz na rozwój, Terrano, to miejsce dla Ciebie.

Zaangażowanie, fachowa wiedza i uśmiech - te cechy wyróżniają ekspertów Terrano. Specjaliści ds. sprzedaży, architekci, pracownicy administracyjni i magazynowi - tutaj każdy czuje się częścią zgranego teamu. Wszyscy mamy jeden cel: tworzenie wyjątkowego miejsca, gdzie Klient może liczyć na inspirację, profesjonalizm i… filiżankę aromatycznej kawy.

Przewiń do profilu firmy