Oferta pracy

Księgowa/y

PREFA GROUP SPÓŁKA AKCYJNA

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Roosevelta 22

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi ksiąg rachunkowych (pełna księgowość)

  • Księgowanie dokumentów (w tym sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, delegacji i innych).

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US

  • Prowadzenie ewidencji oraz rozliczeń z zakresu podatku VAT, CIT

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Wykonywanie prac związanych z zamknięciem miesiąca i z zamknięciem roku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku księgowego minimum 2-letnie

  • Znajomość bieżących przepisów podatkowych i księgowych

  • Bardzo dobra obsługa komputera MS Office

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, skrupulatność, sumienność oraz dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilną pracę u laureata nagrodzonego Diamentem Forbesa

  • stałe godziny pracy 8,30 -16,30

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • kartę MultiSport

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dużą samodzielność w działaniu

  • przyjazną atmosferę pracy

  • opłacony parking

  • komfortowe biuro – Biurowiec Bałtyk

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Prefa Group S.A. to dynamiczny deweloper oraz producent prefabrykowanych, żelbetonowych materiałów konstrukcyjnych, w szczególności stropów pełnych, stropów typu filigran, ścian, balkonów i podciągów, aktualnie poszerzając również ofertę produkcyjną elementów betonowych i żelbetowych, dedykowanych dla sektora budowlanego. Dysponuje wysoce wykwalifikowaną kadrą pracowników, technologią wysokiej jakości oraz 20 letnim doświadczeniem na rynku prefabrykacji.

Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej Prefa Group S.A., która realizuje projekty o charakterze produkcyjnym Prefa Bud, generalnowykonawczym Prefa Construction, deweloperskim Prefa Nieruchomości oraz projektowo-konstrukcyjnym Prefa Studio dla rynku budownictwa mieszkaniowego. Obecnie Grupa Kapitałowa Prefa Group S.A. realizuje ponad 30 inwestycji.

Prefa Group S.A. notowana jest na rynku giełdowym New Connect, prowadzonym przez warszawską Giełdę Papierów Wartościowych.

Przewiń do profilu firmy