Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa(y)

Azelis Poland Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych

  • księgowanie wyciągów bankowych, generowanie plików płatności do banku

  • uzgadnianie i analiza sald z kontrahentami

  • uzgadnianie sald kont KG

  • rozliczanie delegacji i wydatków pracowniczych

  • księgowanie faktur kosztowych (transportowych)

  • weryfikacja rejestrów VAT

  • udział w zamknięciu miesiąca

  • raportowanie do GUS

  • terminowa realizacja zadań w zakresie powierzonych obowiązków

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne (wskazana rachunkowość)

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości – min. 3 lata

  • znajomość ustawy o rachunkowości i regulacji podatkowych

  • doświadczenie w pracy z komputerowymi programami finansowo-księgowymi, mile widziana znajomość AX D365

  • dobra znajomość programu MS Excel

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (komunikacja mailowa)

  • gotowość do uczenia się i aktualizacji wiedzy

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • dostęp do profesjonalnych szkoleń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jeśli jesteś osobą, które spełnia powyższe kryteria, jeśli jesteś zmotywowany i chętny do rozwijania się w międzynarodowym środowisku wśród zgranego zespołu, jeśli jesteś osobą dla której bardziej od problemu liczy się jego rozwiązanie to właśnie Ciebie szukamy.

Firma Azelis Poland, której siedziba mieści się w Poznaniu stanowi część holdingu AZELIS, będącego czołowym europejskim dystrybutorem surowców chemicznych.

Przewiń do profilu firmy