Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

BB-PROFIT SP. Z O. O. SP. K.

  • Radymno

    Radymno, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowy obieg faktur zakupowych, wyciągów bankowych, stanów magazynowych i innych dokumentów księgowych

  • nadzór nad terminowością płatności Firmy

  • przygotowywanie dokumentów księgowych

  • księgowanie dokumentów (VAT, CIT)

  • sporządzanie i kontrola analiz finansowych

  • ocena ryzyka finansowego przedsięwzięć Firmy

  • współpraca z bankami, urzędami skarbowym i statystycznym oraz innymi instytucjami finansowymi

  • dbanie o płynność finansową

  • dbanie o dobry wizerunek Firmy

  • uzgadnianie kont księgowych

  • bieżąca obsługa programów bankowych i raportów kasowych

  • sporządzanie sprawozdań VAT, CIT, GUS oraz bilansów

Nasze wymagania

  • min 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w działach księgowości lub finansów

  • bardzo dobra znajomość programu Optima Księgowość

  • wykształcenie wyższe ( wymagane; finanse, rachunkowość, ekonomia )

  • znajomość zasad rachunkowości, prawa podatkowego, procedur

  • umiejętność sporządzania rozliczeń finansowych, budżetów, projektów

  • umiejętność współpracy zespołowej

  • umiejętność analityczność myślenia i podejmowania odpowiedzialnych decyzji

  • uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kompetencji

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie

BB- PROFIT Sp. z o.o., Sp. k. – od 2015 r. wykonuje roboty inżynieryjne związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, obiektów inżynierii wodnej oraz inwestycji związanych z budową dróg, placów i chodników.

Przewiń do profilu firmy