Księgowa/-y

  • Radzymin, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-23
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-12-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

    Firma Empire Pharma sp. z o.o. od 2014 roku zajmuje się produkcją, promocją i sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych.

    Księgowa/-y

    Miejsce pracy: Radzymin

    Zakres zadań:

    • weryfikacja, dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych
    • wystawianie faktur sprzedażowych
    • księgowanie faktur zakupu, list płac, wyciągów bankowych
    • obsługa zobowiązań i płatności
    • rozliczanie zaliczek i delegacji pracowników
    • przygotowywanie różnego rodzaju zestawień i raportów w MS Excel
    • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT-7) i kalkulacja podatku dochodowego (CIT)
    • uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych
    • współudział w analizie danych finansowych na podstawie zaksięgowanych operacji gospodarczych
    • utrzymywanie partnerskich relacji ze współpracownikami (doradztwo, wsparcie merytoryczne)
    • aktywny udział w przepływie wiedzy w zespole oraz wkład w wymianę wiedzy w organizacji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne - kierunek finanse, rachunkowość (ewentualnie pokrewne)
    • min. trzyletnie doświadczenie w pracy w księgowości (rozliczanie spółek z o.o.)
    • znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
    • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • łatwość w poruszaniu się w przestrzeni internetu oraz w obsłudze programów komputerowych
    • samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
    • zaangażowanie

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę )
    • pracę na PEŁEN ETAT
    • atrakcyjny system wynagrodzenia
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • DOSKONAŁĄ ATMOSFERĘ pracy (nie jesteśmy korporacją)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.