Oferta pracy

Nr ref.: KS/RLP/07/2021

Księgowa/y

Raben Logistics Polska sp. z o.o.O firmie

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

Zbożowa 1

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów oraz kontroli prawidłowości dekretacji dokumentów i okresów księgowania (m.in. pod względem podatkowym)

  • Opisywanie i wprowadzanie dokumentów od dostawców/ klientów do obiegu elektronicznego

  • Monitorowanie prawidłowości obiegu dokumentów

  • Potwierdzanie sald z kontrahentami

Nasze wymagania

  • Chcesz zdobyć lub rozwijać doświadczenie w księgowości

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu min. komunikatywnym (B1)

  • Znasz pakiet MS Office w stopniu dobrym

  • Masz doświadczenie w obsłudze systemu SAP – mile widziane

  • Charakteryzuje Cię umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, dobra organizacja własnej pracy, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (system kafeteryjny) m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenia, bilety do kina, karty SIM na atrakcyjnych warunkach

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole w międzynarodowej organizacji

  • Przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie work-life-balance

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • zniżki z kartą Makro

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.

  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

  • Uczymy się od siebie nawzajem.