3W Dystrybucja Budowlana S.A.

Księgowa/-y

3W Dystrybucja Budowlana S.A.O firmie

  • Bukowa 13, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bukowa 13

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych oraz kosztów ogólnych.

  • Kontrola prawidłowości dokumentów księgowych.

  • Księgowanie rozliczeń podróży służbowych.

  • Księgowanie wynagrodzeń, rozliczeń międzyokresowych i rezerw.

  • Uzgadnianie kont bankowych.

  • Udział w zamknięciu miesiąca i roku.

  • Prowadzenie rejestru środków trwałych, księgowanie w zakresie środków trwałych i amortyzacji.

  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych i statystycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Prawidłowe utrzymanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji.

  • Bieżąca realizacja zadań finansowo-księgowych.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu księgowego oraz działami Spółki.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości.

  • Bardzo dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office i programów księgowych.

  • Doświadczenie w pracy w księgowości.

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i analitycznego myślenia.

  • Dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.

  • Dogodna lokalizacja przy A4 i DTŚ.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje