Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Ice Group Sp. z o.o.

Kadłubka 43

Niedobczyce

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i dekretowanie dokumentów w systemie Comarch ERP XL;

  • Uzgadnianie sald na kontach księgowych;

  • Rozliczanie różnic kursowych;

  • Sporządzanie i nadzór nad terminowym sporządzeniem sprawozdań do Urzędu Statystycznego;

  • Obsługa korespondencji działu finansowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe;

  • Znajomość prawa podatkowego, w szczególności ustawy o VAT oraz zasad rachunkowości finansowej;

  • Znajomość klasyfikacji kosztów;

  • Znajomość MS Office (w szczególności MS Excel);

  • Znajomość programu Comarch ERP XL będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Zdolności analityczne, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Wsparcie we wdrożeniu i przyjazną atmosferę pracy;

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków oraz premie;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach;

  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED współfinansowaną przez Pracodawcę dla Pracownika i członków jego rodziny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • premie

Ice Group Sp. z o.o. – polski producent maszyn służących do przemysłowej produkcji lodów, działający na rynku exportowym i krajowym.

Jesteśmy firmą rodzinną, nasze najważniejsze wartości to efektywna współpraca, sprawna komunikacja oraz elastyczne dopasowanie do potrzeb Klienta. Stale się rozwijamy i bazujemy na wiedzy naszych pracowników, dlatego dużo czasu poświęcamy na właściwe wdrożenie nowego pracownika oraz jego szkolenie w trakcie zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy