Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa /y - Samodzielna Księgowa/y

SR POLSKA SP. Z O.O.

Tytusa Chałubińskiego 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnych ksiąg handlowych Klientów biura

  • sporządzanie deklaracji podatkowych rocznych i miesięcznych : CIT-8, JPK_V7M, VAT-UE, innych zgodnie z przepisami podatkowymi

  • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego

  • terminowe przygotowanie raportów oraz zestawień dla Klientów biura

  • kontakty z Klientami biura

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość)

  • znajomość przepisów podatkowych (w szczególności VAT i CIT) i ustawy o rachunkowości

  • umiejętność prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych

  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • doskonała organizacja pracy również pod presją czasu, rzetelność i skrupulatność

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego

  • znajomość programu SYMFONIA będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pomoc merytoryczną oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nastawione na długotrwałą współpracę

  • opiekę medyczną

  • przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV poprzez przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Firma outsourcingowa SR Polska Sp. z o.o. proponuje szeroki zakres usług z dziedziny prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa księgowego, naliczania płac i obsługi kadrowej, a także doradztwa w zakresie prowadzonej działalności. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Księgowa /y - Samodzielna Księgowa/y.

www.srpolska.pl

Przewiń do profilu firmy