Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/-y

WOKAS S.A.O firmie

  • Siemiatycze, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
WOKAS S.A. ogłasza nabór na stanowisko
Księgowa/-y

Siedziba pracodawcy i miejsce pracy: 08-200 Łosice, ul. Błonie 5a,
woj. mazowieckie

Wymagania formalne

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości (preferowane w branży produkcyjnej)
  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych, przepisów podatkowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT, CIT oraz obszaru środków trwałych
  • znajomość programu Comarch CDN XL będzie dodatkowym atutem

Oczekiwania interpersonalne:

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • doskonała organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole

Główne zadania

  • formalno rachunkowa kontrola dokumentów księgowych
  • ewidencja operacji gospodarczych, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • uzgadnianie rejestrów VAT
  • uzgadnianie i kontrola rozrachunków
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • sporządzanie raportów finansowych

Oferujemy

  • zatrudnienie w spółce o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • umowa o pracę

Zgłoszenia zawierające CV prosimy o przesyłanie do dnia
25.09.2020 e-mailowo za pomocą przycisku Aplikuj.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym CV przez WOKAS Spółka Akcyjna z siedzibą w Łosicach, adres: ul. Błonie 5a, 08-200 Łosice, łącznie z wizerunkiem, w celu wykorzystania w procesie rekrutacji na stanowisko Księgowa. Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na wykorzystanie niniejszego CV dla potrzeb dalszych etapów rekrutacji i innych rekrutacji prowadzonych w przyszłości przez Spółkę.

Spółka informuje, że „INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH KANDYDATÓW DO PRACY” - klauzula informacyjna, w związku z obowiązkiem wynikającym z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), znajduje się na stronie internetowej Spółki pod adresem www.wokas.pl

O terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci spełniający wymogi formalne, zostaną poinformowani telefonicznie lub e-mailowo

Ogłoszenie archiwalne