Oferta pracy

Księgowa/-y

Miló Dominik FrasunkiewiczO firmie

Miló Dominik Frasunkiewicz

Wojska Polskiego 75

Sieradz

Firma Miló, producent zlewozmywaków oraz armatury sanitarnej,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Księgowa/-y

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie, księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych
  • kontrola dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i podatkowym
  • sporządzanie deklaracji VAT w oparciu o aktualne przepisy prawne
  • terminowe przygotowywanie rejestrów VAT w zgodzie z obowiązującymi przepisami
  • ewidencja i weryfikacja faktur sprzedaży i zakupów
  • księgowanie transakcji zagranicznych zakupu i sprzedaży: WNT, WDT, eksport, import
  • wystawianie dokumentów księgowych (noty korygujące, faktury wewnętrzne)
  • księgowanie rejestrów bankowych krajowych i zagranicznych oraz rejestrów kasowych
  • weryfikacja różnic kursowych
  • kontrola terminowego spływu należności
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • analiza oraz uzgadnianie kont księgowych i rozrachunków
  • rozliczanie rozrachunków z kontrahentami, faktoringiem, leasingiem
  • aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość obowiązujących przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Rzetelność, uczciwość, terminowość, komunikatywność, dyspozycyjność
  • Posiadanie certyfikatów z zakresu kursów księgowych
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wsparcie zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • dodatkowe premie i bonusy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet szkoleń zawodowych oraz stanowiskowych
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w zaangażowanym zespole
  • ciekawe, inspirujące projekty
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego / prywatnej opieki medycznej / karty MultiSport
Mając na uwadze aktualną sytuację na rynku, zaaplikuj do nas już teraz, a jeśli zechcesz to spotkanie rekrutacyjne możemy umówić w bardziej sprzyjających warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy