Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

Miló Dominik Frasunkiewicz

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie wyciągów bankowych PLN i walutowych oraz rozliczanie różnic kursowych

  • księgowanie i wyliczenia rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • wprowadzanie, księgowanie i rozliczanie kosztów w rejestrze VAT

  • księgowanie faktur sprzedaży

  • przygotowanie deklaracji JPKVAT

  • księgowanie i rozliczanie gospodarki magazynowej

  • kontrola sald zapisów księgowych na rozrachunkach

  • analiza i sporządzanie okresowych raportów o sytuacji finansowej firmy

  • współpraca z bankami i innymi klientami oraz dostawcami

  • kontakt i wymiana dokumentów z urzędem celnym, podatkowym i statystycznym

  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów finansowych w firmie

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne (preferowany profil: rachunkowość, finanse)

  • wiedza z zakresu księgowości, finansów oraz podatków

  • minimum 2 letnie doświadczenia na samodzielnym stanowisku- księgowa/y

  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  • bardzo dobra znajomość: zasad rachunkowości, przepisów dotyczących prawa bilansowego, podatkowego oraz aktualnych regulacji ZUS

  • skrupulatność i dokładność, przywiązywanie uwagi do szczegółów, umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność opracowania analiz finansowych, wniosków kredytowych i leasingowych

  • znajomość procesów finansowo-księgowych i sprawozdawczych

  • mile widziane skończone kursy księgowości

To oferujemy

  • możliwości rozwoju w strukturach firmy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • udział w szkoleniach

  • możliwość prywatna opieki medycznej;

  • możliwość otrzymania Karta Mutlisport;

MILÓ to polska marka, producent wysokiej klasy zlewozmywaków granitowych. Podążając za potrzebami naszych klientów łączymy przemyślany i niepowtarzalny design z funkcjonalnością. Stosujemy nowoczesne technologie produkcji, wykorzystując najwyższej jakości materiały. To sprawia, że oddajemy w ręce naszych klientów produkty, które nie tylko zapewnią maksymalny komfort użytkowania, ale również ozdobią kuchenną przestrzeń przez długie lata.

Przewiń do profilu firmy