Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

WOJ-ART. sp. z o.o.O firmie

WOJ-ART. sp. z o.o.

Gałeckiego 2E

Skierniewice

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustawy o rachunkowości,

  • prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustawy o rachunkowości,

  • weryfikacja dokumentów pod względem podatkowym i rachunkowym,

  • bieżąca analiza i uzgadnianie poprawności zapisów na kontach,

  • uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • wprowadzanie oraz rozliczanie płatności w systemie bankowym,

  • ewidencja faktur zakupów, sprzedaży, dokumentów RW i KRW,

  • księgowanie dokumentów sprzedaży i rozchodów zgodnie z aktualnie obowiązującą ustawą o rachunkowości oraz ustawami o podatku dochodowym i VAT,

  • sporządzanie bieżącej analizy kosztów prowadzonych budów i pozostałych kosztów działalności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość),

  • doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku, mile widziane w firmie usługowej branży budowlanej,

  • znajomość obsługi MS Office, w szczególności Excel,

  • ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobra organizację pracy, umiejętność pracy w grupie, chęć rozwoju,

  • doświadczenie w pracy na systemie księgowym Enova, Rewizor, Subiekt, Gratyfikant.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stałe godziny pracy.