Oferta pracy

Księgowa/y

Sumitomo SHI FW Energia Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Staszica 31, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sumitomo SHI FW Energia Polska Sp. z o.o.

Staszica 31

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupowych i ich weryfikację pod kątem wymagań księgowych i podatkowych

  • Księgowanie wybranych operacji w księdze głównej (w tym rozliczanie kosztów w czasie)

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Rozliczanie wydatków dotyczących podróży służbowych

  • Udział w sporządzaniu deklaracji statystycznych

  • Wsparcie w procesach zamknięcia miesiąca/roku

  • Współpracę z audytorami oraz kontrahentami (potwierdzenia sald, wyjaśnianie rozbieżności)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości/finansów/podatków

  • Wcześniejsze (min. 2 lata) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość obsługi systemów ERP (znajomość systemu JD Edwards EnterpriseOne będzie dodatkowym atutem)

  • Zdolności analityczne i organizacyjne

  • Umiejętność pracy z zespołem

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Innowacyjne oraz globalne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Sumitomo SHI FW (SFW) is a global, innovative provider of energy and environmental technologies and services focusing on high efficiency and flexible generation of energy. Our solutions range from our world leading circulating fluidized bed (CFB) technology to long-duration energy storage solutions (Liquified Air Energy Storage, CRYOBattery™), flue gas cleaning, gasification, waste heat boilers, and a full spectrum of services for the global power and industrial markets.

Our vision is to continuously broaden our portfolio of products and services for the decarbonization, decentralization, and digitalization of the energy industry by advancing our in-house technologies and developing further alliances with new partners. Our goal is to provide sustainable energy solutions for a wide portfolio of customer needs in the fields of power generation, storage, and network services. The quality and service provided by Sumitomo SHI FW rely on our 1,500 talented people with deep know-how and experience in the industry. We are a part of Sumitomo Heavy Industries Ltd. For more information, please visit: https://www.shi-fw.com/

Przewiń do profilu firmy

Jak aplikować?

Proszę skorzystać z formularza dostępnego po kliknięciu w przycisk Aplikuj.