Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/y/Specjalista ds. płac

  • Niepołomice, Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Woodward, Inc jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Oferowane przez nas innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają naszym Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Nasi Klienci to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów. Jesteśmy globalną korporacją, z siedzibą główną w Fort Collins w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy również notowani na Amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych na technologicznym indeksie NASDAQ, pod symbolem WWD.

    Dołącz do naszego zespołu jako

    Miejsce pracy: Niepołomice
    Numer referencyjny: 1800557

    OBOWIĄZKI:

    • Sporządzanie list płac
    • Prowadzenie rozliczeń ZUS, US, GUS
    • Wprowadzanie transakcji w różnych systemach informatycznych
    • Wsparcie zespołu przy zadaniach związanych z zamknięciem miesiąca w Księdze Głównej
    • Rozliczanie podróży służbowych
    • Przygotowywanie raportów księgowych w oparciu o wewnętrzne procedury firmy Woodward
    • Wsparcie podczas wdrażania nowych projektów w dziale księgowości

    KWALIFIKACJE/ WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe, kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość
    • Praca na pełen etat
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość programu Płatnik
    • Wiedza z zakresu Prawa Pracy, wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, podatku PIT
    • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Łatwość nawiązywania kontaktu
    • Dobra organizacja pracy

    OFERUJEMY:

    • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Niepołomicach
    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się i dynamicznym zespole
    • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pełny pakiet benefitów, który obejmuje: prywatne ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie NNW, kursy językowe, kartę Multisport
    • Premię roczną uzależnioną od wyników firmy
    • Równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Woodward Poland Sp. z o.o.
    Attention: Karolina Cygankiewicz
    ul.Skarbowa 32 32-005 Niepołomice

    Wysłanie CV i listu motywacyjnego oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Woodward Poland Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku