Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y - Specjalista ds. Płac

CONVERTERTEC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Skarbowa 32, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CONVERTERTEC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Skarbowa 32

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Kalkulacja wynagrodzeń i sporządzanie listy płac we współpracy z działem HR.

  • Prowadzenie rozliczeń z instytucjami publicznymi i składanie deklaracji wymaganych prawem (ZUS, US, GUS).

  • Wprawadzanie transakcji dotyczących listy płac do systemu finansowo – księgowego.

  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca.

  • Wprowadzanie transkacji finansowych do systemu finansowo – księgowego w ustalonym zakresie.

  • Przygotowywanie bieżących analiz oraz zestawień / raportów księgowych.

  • Udział w dodatkowych projektach w dziale finansów i księgowości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (ekonomia, finanse przedsiębiorstw, rachunkowość).

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale księgowości lub biurze rachunkowym (z uwzględnieniem kalkulacji wynagrodzeń / sporządzania listy płac – warunek konieczny).

  • Znajomość programu Comarch Optima (Płace i kadry) oraz Płatnik.

  • Znajomość przepisów z zakresu Prawa pracy, wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz Ustawy o rachunkowości.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność, terminowość, rzetelność, odpowiedzialność.

Założona w 1969 roku jako SEG w Krefeld w Niemczech, rozwijała się przez ponad 10 lat pod marką Woodward, firma ConverterTec jest światowym specjalistą w dziedzinie konwersji energii elektrycznej.

Od 1995 roku pierwsze generatory Concycle® o zmiennej prędkości obrotowej i technologia konwersji energii są wykorzystywane w przemyśle morskim, w zasilaczach bezprzerwowych, jak również w nowoczesnych rozwiązaniach wiatrowych i solarnych.

Nasze dziedzictwo to ponad 23.000 systemów konwerterów w zastosowaniach on- i offshore, wysłanych do 47 różnych krajów na całym świecie, co odpowiada ponad 45GW produkcji energii.

Nasze centra badawczo-rozwojowe w Kempen, Krakowie i Sofii, jak również globalne centra serwisowe wspierają światową bazę naszych klientów na wszystkich kontynentach.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu i pracuj w dynamicznym oraz interesującym środowisku technicznym. Z duchem innowacji i nowoczesnymi metodami rozwoju tworzymy rozwiązania sterujące dla wytwarzania energii odnawialnej. Z nami zyskasz wiele możliwości, by zrobić coś wielkiego, wspierając kolegów z innych działów. W naszej organizacji panuje miła, rodzinna atmosfera.