Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

Decora S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych min. faktur kosztowych

  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego

  • Przygotowywanie danych do sprawozdań (min. GUS, NBP)

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • Księgowanie delegacji

  • Obsługa księgowa Spółek zależnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość lub finanse)

  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel)

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego (min B1)

  • Znajomość programu SAP i Rewizor będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Kartę Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Liczne szkolenia i kursy- finansowane przez firmę np. kursy językowe

  • Konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin

  • Dofinansowanie choinkowe

  • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników

  • Świeże owoce, pyszną kawę i różnorodną herbatę

  • Parking dla zmotoryzowanych

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy