Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Księgowa/y

SADVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Leonida Teligi 3, Swarzędz
    Swarzędz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SADVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Leonida Teligi 3

Swarzędz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości, kadr i płac

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz procesami księgowymi

  • zapewnienie kontroli wewnętrznej w procesach finansowo-księgowych

  • sporządzanie sprawozdań finansowych ,

  • odpowiedzialność za automatyzację procesów księgowych,

  • odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe oraz ZUS, w tym zgodności procesów z wymogami prawa

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi, organami podatkowymi, bankami, NBP, audytorami, ZUS);

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z obszaru rachunkowości, finansów, ekonomii, podatków lub kierunku pokrewnego

  • doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego/samodzielnego księgowego , menedżera zarządzającego Działem Księgowości

  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • znajomość przepisów prawa podatkowego, rachunkowego

  • znajomość pakietu MS Office

  • nastawienie na wspieranie operacji oraz ciągła optymalizacja procesów

  • mile widziane kwalifikacje finansowe np. biegły rewident,

Mile widziane

  • obsługa programu Rewizor

To oferujemy

  • ciekawa praca w dynamicznym zespole

  • duża samodzielność w działaniu

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wysoka kultura organizacyjna

  • przyjazna atmosfera w zgranym i profesjonalnym zespole