Oferta pracy

Księgowa/y

BELIANIO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BELIANI GmbH to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa/y

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Pełen zakres szkoleń i praktyczne wdrożenie do pracy
  • Realne możliwości poszerzania wiedzy z zakresu księgowości międzynarodowej
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Brak sztywnych struktur korporacyjnych
  • Prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy
  • Praca w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum miasta
  • Korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu

Twoje zadania:

  • Księgowanie spółek usługowych z grupy Beliani
  • Dekretacja i ewidencja księgowa dokumentów
  • Sporządzanie deklaracji JPK, CIT i DN
  • Sporządzanie bilansów i RZiS
  • Kontrola sald kont księgowych
  • Planowanie, zatwierdzanie i dokonywanie płatności
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości/finansów/księgowości
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości lub w biurze rachunkowym
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy