Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

BELIANIO firmie

BELIANI

Stanisława Więckowskiego 1

Szczecin

BELIANI GmbH to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osoby na stanowisko:
Księgowa/y
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na pełen etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Praktyczne wdrożenie do pracy
  • Realne możliwości poszerzania wiedzy z zakresu księgowości międzynarodowej
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Brak sztywnych struktur korporacyjnych
  • Prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy
  • Praca w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum miasta
  • Korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu
Twoje zadania:
  • Księgowanie spółek usługowych z grupy Beliani
  • Księgowanie płatności od klientów
  • Dekretacja i ewidencja księgowa dokumentów
  • Sporządzanie deklaracji JPK, CIT i DN
  • Sporządzanie bilansów i RZiS
  • Kontrola sald kont księgowych
  • Planowanie, zatwierdzanie i dokonywanie płatności
  • Współpraca z innymi działami firmy
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości/finansów/księgowości
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości lub w biurze rachunkowym
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - warunek konieczny
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV!

Za wszystkie CV dziękujemy - odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Beliani to sklep internetowy działający z sukcesem w 16 krajach. Oferujemy stylowe designerskie meble zarówno do domu jak i ogrodu w atrakcyjnych cenach i poprzez wiele kanałów dystrybucji. Nasza główna siedziba znajduje się w Szczecinie i zatrudnionych jest tu ponad 500 utalentowanych pracowników. Jeśli marzysz o szybkim rozwoju, możliwości nauki i zdobycia doświadczenia oraz o dynamicznych wyzwaniach - dołącz do nas!

Ogłoszenie archiwalne