Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

APS PROFIT Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Pracy APS PROFIT POLSKA Sp. z o.o. do swojego biura w Szczecinie
poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa/y

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki/spółek (w tym również WDT)
  • prowadzenie KPiR
  • uzgadnianie sald i bieżący kontakt z klientami
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (przede wszystkim VAT, CIT, PIT) oraz bilansów finansowych
  • weryfikacja kompletności i prawidłowości dokumentów księgowych
  • wspieranie innych działów w kwestiach związanych z prawidłowością dokumentów księgowych
  • sporządzanie raportów DRA do ZUS z jednoosobowej działalności gospodarczej

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia kierunkowego
  • doświadczenia w prowadzeniu spółek z o.o., w tym z kapitałem zagranicznym
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • znajomości obowiązujących przepisów prawa podatkowego i rachunkowości
  • umiejętności obsługi programu Rewizor Nexo Pro – mile widziane
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • dobrej organizacji pracy własnej, skrupulatność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielności oraz rzetelnego podejścia do obowiązków
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane!

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wprowadzenie w nowe środowisko pracy
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenie urlopowe i opieka medyczna po pół roku pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę od zaraz
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ogłoszenie archiwalne