Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

Konig - Trans Spedition Sp. z o. o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • Księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych,

  • Księgowanie wyciągów bankowych,

  • Uzgadnianie rozrachunków

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

  • Wsparcie działu księgowości w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność logicznego myślenia oraz zdolności analityczne,

  • Dobra znajomość MS Office, MS Excel,

  • Znajomość programu Symfonia Finanse Księgowość będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Praca od poniedziałku do piątku w zgranym i profesjonalnym zespole,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Rzetelne wsparcie w realizacji celów zawodowych

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Swobodną atmosferę pracy: u nas nie obowiązuje oficjalny dress code, zwracamy się do siebie po imieniu bez względu na obejmowane stanowisko.

  • Coroczna integracja poza miejscem pracy

O nas

Firma Konig Trans Spedition Sp. z o. o. o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje na stanowisko:

Księgowa/-y