Logo Pracuj.pl

Księgowa/y

EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Tarnowskie Góry
    Tarnowskie Góry, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie i księgowanie sprzedaży krajowej, WSTO, WDT, eksportu
  • Księgowanie faktur dot. Importu usług
  • Uzgadnianie rejestrów VAT
  • Przygotowywanie przelewów, rozliczanie transakcji walutowych
  • Bieżące uzgadnianie kont księgowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wnip
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Współpraca z zagranicznymi biurami rachunkowymi
  • Nadzorowanie nad terminowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku
  • Udział w czynnościach związanych z przygotowaniem sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości
  • Preferowane 1 - 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie umowa o pracę lub B2B
  • Współfinansowanie:
  • Rodzinnego pakietu medycznego
  • Codziennych posiłków
  • Pakietu sportowego medicover sport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SP.K rozpoczęła działalność w 2004 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą detaliczną stacjonarną oraz internetową na platformie Allegro i we własnym sklepie internetowym. Od 2011 roku prowadzi sprzedaż internetową także na najpopularniejszych międzynarodowych platformach sprzedaży – m.in. Amazon i eBay. Obecnie zasięg firmy obejmuje większą część Europy i kilka rynków wschodzących. Posiada główne centrum logistyczne z magazynem o powierzchni 5300 m2 w Polsce oraz magazyny wspomagające m.in.w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii. W stałej ofercie znajduje się ponad 12 tysięcy produktów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym każdego dnia wysyła tysiące przesyłek.

Księgowa/y, Tarnowskie Góry