Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

POLSKI INSTYTUT KSIĘGOWOŚCI Sp. z o.o. S.K.O firmie

POLSKI INSTYTUT KSIĘGOWOŚCI Sp. z o.o. S.K.

Polskiej Organizacji Wojskowej 17

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.);

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym;

Nasze wymagania

  • znajomości ustawy PDOP i VAT;

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobrej organizacji pracy;

  • dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole;

  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości;

Mile widziane

  • znajomość programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • kartę Multisport;

  • elastyczne godziny pracy (7-9) - (15-17);

  • w obecnym okresie praca odbywa się częściowo w systemie home office.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

W związku z rozwojem Polski Instytut Księgowości poszukuje do nowopowstającego biura w Tomaszowie Mazowieckim 3 osób na stanowisko:

Księgowa/y

Przewiń do profilu firmy