Logo Pracuj.pl

Księgowa/-y

Polski Instytut Księgowości – PIK Sp. z o.o.O firmie

Polski Instytut Księgowości – PIK Sp. z o.o.

Polskiej Organizacji Wojskowej 17

Tomaszów Mazowiecki

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.);
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym;

Nasze wymagania

  • znajomość ustawy PDOP i VAT;
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra organizacji pracy;
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i terminowość.

Mile widziane

  • znajomość programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • kartę Multisport;
  • elastyczne godziny pracy (7-9) - (15-17);
  • w obecnym okresie praca odbywa się częściowo w systemie home office.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

W związku z rozwojem Polski Instytut Księgowości poszukuje 3 osób na stanowisko:

Księgowa/y

Księgowa/-y, Polskiej Organizacji Wojskowej 17, Tomaszów Mazowiecki