Oferta pracy

Księgowa/y w Zespole Należności

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 49, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 49

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych na podstawie otrzymanych zleceń

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Analiza i rozliczanie rozrachunków z Klientami

  • Księgowanie odpisów na należności

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń na kontach Odbiorców, uzgadnianie sald

  • Stały kontakt z Klientami

  • Księgowanie i rozliczanie kompensat oraz umów barterowych

  • Miesięczne uzgadnianie kont księgi głównej

  • Bliska współpraca z Działem Windykacji oraz zespołami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość)

  • Doświadczenie w obszarze księgowości (min. 3 lata)

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Szybkość działania i umiejętność koordynacji kilku zadań jednocześnie

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

Mile widziane

  • Znajomość systemu operacyjnego SAP

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • do końca sierpnia pracujemy w 100% zdalnie

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • spotkania integracyjne

    • inicjatywy sportowe

    • nowoczesne biuro

    Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

    Przewiń do profilu firmy