Oferta pracy

Księgowa /-y

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Cenimy sobie uczciwość, odpowiedzialność i chęć działania! Jeśli posiadasz te cechy, dołącz do naszego zespołu! Gwarantujemy przyjazną atmosferę. Dbamy o dobre samopoczucie i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Rozwijaj się razem z nami!

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Współpracę z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
  • Współpracę z innymi działami w zakresie księgowości,
  • Uzgodnienia miesięczne i roczne sald kont księgowych,
  • Kontrolę formalną i rachunkową dokumentów księgowych,
  • Kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji, RMK, księgowanie LP, wystawianie not i faktur korygujących,
  • Ujmowanie zdarzeń gospodarczych w księgach, m.in. faktur zakupu krajowych i zagranicznych,
  • Kontrolę prawidłowości dokumentów wprowadzonych w punktach sprzedaży,
  • Księgowanie i rozliczanie m.in. delegacji pracowniczych,
  • Prowadzenie ewidencji kasowej firmy,
  • Rozliczanie sprzedaży paragonowej.

Zapraszamy do naszego zespołu jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 5 lat),
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego, szczególnie PIT, CIT,VAT,
  • Znajomość programu Symfonia oraz OPTIMA,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu RAKS,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Samodzielność, dokładność, obowiązkowość, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy wybranemu kandydatowi:

  • Udział w ciekawych projektach,
  • Pracę umożliwiającą pełną wyzwań zawodowych dających rozwój osobisty w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość skorzystania z benefitów.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy