Oferta pracy

Księgowa/y

Adgar PolandO firmie

Adgar Poland

Postępu 17A

Warszawa

Jesteśmy długoterminowym inwestorem w sektorze nieruchomości biurowych. Pozostajemy pionierem w tworzeniu unikatowych rozwiązań, przyjaznych najemcom i sprzyjających ich biznesowemu rozwojowi.
Rozwijamy własny koncept Brain Embassy, w którym elastyczna i kreatywna przestrzeń cocreatingowa redefiniuje tradycyjny model wynajmu biur i spotyka się z dużym zainteresowaniem naszych najemców.
Mocno wierzymy w swoje produkty! Obecnie szukamy osoby, która dołączy do zespołu Księgowości i Finansów.

Księgowa/y

Zadania:

  • Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów, głównie wyciągów bankowych, a także faktur sprzedaży, zakupu,
  • Kontrola, monitorowanie i windykacja należności spółki,
  • Prowadzeniem ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych,
  • Przygotowywaniem deklaracji VAT, CIT,
  • Współpraca przy przygotowaniu sprawozdań finansowych,
  • Przygotowywanie raportów do zamknięcia miesiąca / kwartału,
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Znajomości przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości,
  • Wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość),
  • Minimum roczne doświadczenia w księgowości,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność weryfikacji wykonanej przez siebie pracy,
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobrą umiejętność współpracy i komunikacji,
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • Zgrany zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i lubi ze sobą pracować,
  • Szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb,
  • Umowę o pracę na pełen etat, stałe wynagrodzenie plus bonus roczny uzależniony od wyników,
  • Opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Kartę sodexo na lunche,
  • Bezpłatny parking,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Casual Friday przez cały tydzień.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez [GREEN AND EFFICIENCY SERVICES REAL ESTATE SOLUTIONS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Al. Jerozolimskie 181B, Warszawa]. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres [email protected]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez [GREEN AND EFFICIENCY SERVICES REAL ESTATE SOLUTIONS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Al. Jerozolimskie 181B, Warszawa]. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy