Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

StarNet Telecom sp. z o.o.O firmie

StarNet Telecom sp. z o.o.

Aleja Armii Ludowej 28

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów kosztowych (faktury, noty, wydatki samochodowe, inne)

  • Rozliczanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych

  • Rozliczanie wydatków służbowych pracowników

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • Analiza i uzgadnianie kont: rozrachunków z dostawcami, rozliczenia zakupów, RMK

  • Sporządzanie raportów dotyczących sald rachunków bankowych, należności, zobowiązań

  • Udział w przygotowaniu dokumentów do zatwierdzenia i podpisu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe - ekonomia, rachunkowość

  • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości - min. 3 lata

  • Znajomość zagadnień podatkowych i księgowych

  • Dobra znajomość MS Office, programów księgowych. Znajomość ERP XL Comarch mile widziana

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne i organizacyjne

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca na pełny etat

  • Dogodna lokalizacja- biuro przy M/Politechnika

  • Wynagrodzenie stosowne do wiedzy i umiejętności

  • Benefity pozapłacowe jak Medicover, Karta Multisport, język angielski

  • Miła i przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

StarNet Telecom Sp. z o.o. działa w branży telekomunikacyjnej od 2001 roku, świadcząc nowoczesne usługi telekomunikacyjne w blisko 230 nieruchomościach biurowych i handlowych na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy