Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

Vector SoftO firmie

Vector Soft

Aleje Jerozolimskie 184b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie wyciągów bankowych, faktur zakupu, raportów kasowych i innych dokumentów księgowych do systemu księgowego RAKS SQL

  • Kontrola procesu sprzedaży oraz wystawianie faktur

  • Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami

  • Rozliczanie wydatków służbowych (zaliczek, delegacji)

  • Przygotowanie zestawień i bieżących raportów finansowych

  • Księgowanie RMK, amortyzacji

  • Sporządzanie raportów do GUS

  • Kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, VAT) oraz księgowych (UoR) i umiejętności ich zastosowania

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań

  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel, Outlook)

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem

  • Systematyczność i dokładność

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Znajomość programu RAKS SQL

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Vector Soft

Vector Software Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia systemów informatycznych. Nasza działalność skupia się w dwóch obszarach: współpracujemy z największymi firmami, dla których tworzymy systemy zarządzające sprzedażą biletów oraz rozwiązania im towarzyszące, a także dystrybuujemy i tworzymy oprogramowanie dla biur projektowych. Do grona naszych Klientów należą: biura branży projektowej, instytucje kulturalne, obiekty rozrywkowe oraz sportowe.

Stawiamy na profesjonalną obsługę naszych klientów, jak również na wizerunek, jaki tworzą nasi pracownicy.

Przewiń do profilu firmy