Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

ABE-IPS Sp. z o.o.O firmie

  • Annopol 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ABE-IPS Sp. z o.o.

Annopol 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,

  • analiza poprawności zapisów na kontach księgowych,

  • weryfikacja sprzedaży pod kątem wymogów formalnych, obowiązku podatkowego, obniżonych stawek VAT (sprzedaż krajowa i zagraniczna),

  • prowadzenie i kontrola rozrachunków (w tym walutowych), w tym kontakt z klientem krajowym i zagranicznym,

  • księgowanie wyciągów bankowych, rejestrów kasowych i rozliczanie transakcji,

  • udział w zamknięciu miesiąca i roku,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. VAT, CIT,

  • przygotowanie raportów zbiorczych / zarządczych na potrzeby zarządu,

  • kontakt z urzędami i bankami,

  • wsparcie pozostałych członków zespołu w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości,

  • znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie podstawowym),

  • umiejętność pracy z paroma projektami jednocześnie,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wsparcie w poszerzaniu wiedzy i kompetencji,

  • wsparcie merytoryczne i prawne,

  • prywatna opieka medyczna,

  • pracę w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Firma ABE-IPS jest największym w Polsce dystrybutorem zagranicznych książek, czasopism i baz danych. Naszą misją jest dostarczanie szeroko rozumianej wiedzy fachowej niezbędnej do zaspokojenia potrzeb edukacyjnych, biznesowych i samorozwojowych naszych Klientów w najbardziej dogodny dla nich sposób. Dzięki 30-letniej działalności staliśmy się liderem w dostarczaniu wiedzy fachowej!

www.abe.pl

Przewiń do profilu firmy