Logo Pracuj.pl

Księgowa/y

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur kosztowych i ich weryfikacja pod kątem VAT i CIT;
  • księgowanie rozliczeń oraz delegacji krajowych i zagranicznych;
  • obsługa transakcji bankowych – proces płatności;
  • wystawianie faktur sprzedaży;
  • pomoc w rozliczaniu podatków: VAT, CIT, „podatku u źródła”;
  • pomoc w przygotowaniu Dokumentacji Cen Transferowych;
  • przygotowywanie wybranych sprawozdań do GUS i NBP;
  • wsparcie działu księgowego w bieżących zadaniach;
  • weryfikacja i rozliczanie sald rozrachunkowych;
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku;
  • współpraca z audytorem zewnętrznym;
  • przygotowywanie wybranych raportów i zestawień dla Finance Managera.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ( z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii);
  • bardzo dobra znajomość UoR oraz przepisów podatkowych VAT, CIT;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • dokładność i sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • chęć rozwoju;
  • język angielski na poziomie średniozaawansowanym;
  • doświadczenie 3 lata na stanowisku księgowym.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • interesującą pracę w profesjonalnym i zgranym zespole;
  • możliwość ciągłego rozwoju, szkolenia branżowe, wsparcie zespołu;
  • dofinansowanie do nauki języka obcego;
  • pakiet Benefitów (karta Multisport, opieka medyczna)
  • dogodną lokalizację biura przy stacji SKM „Żwirki i Wigury”

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.

Bilfinger Tebodin, część Bilfinger SE, to międzynarodowa firma konsultingowa i inżynieryjna zatrudniająca 1600 pracowników w 26 biurach w północno-zachodniej i środkowo-wschodniej Europie.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) to największa grupa inżynieryjna w tym regionie, zatrudniająca 800 konsultantów, inżynierów i menedżerów na miejscu. Oprócz placów budowy na całym świecie, pracownicy są rozlokowani w biurach w 7 krajach: Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Ukrainie. Intensywne wysiłki na rzecz zjednoczenia ludzi z tych krajów owocują dostarczaniem klientom najlepszych międzynarodowych praktyk najwyższej jakości.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) działa w czterech międzynarodowych liniach biznesowych: Doradztwie (Consulting), Inżynierii Procesowej (Process Engineering), Inżynierii (Engineering) i Zarządzanie budowami i projektami (PMC). Razem zapewniają portfolio usług dla złożonych projektów inżynierskich oraz interdyscyplinarnych i technicznych kompletnych rozwiązań, obejmujących cały cykl inwestycji. Firma jest dumna ze swojego 70-letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej, szerokiej gamy projektów spożywczych i rolniczych, unikalnych najnowszych osiągnięć w elektrowniach wiatrowych.

Klientami Bilfinger Tebodin są międzynarodowe instytucje finansowe, organy rządowe oraz wiodące globalne i lokalne firmy reprezentujące różne branże. Bilfinger Tebodin jest między innymi partnerem firm Bayer, Bosch, Bridgestone, Cargill, Gestamp, Henkel, LafargeHolcim, Mars, Mondelez, Sanofi, Shell, Skoda, Siemens, Viessmann, Unilever.

Kogo szukamy:

Idealny kandydat/-ka powinien posiadać wiedzę z zakresu rachunkowości, podatku VAT i CIT oraz umiejętnie wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Powinien na bieżąco śledzić zmiany w przepisach podatkowych oraz wykazywać chęć rozwoju zawodowego.

Szukamy kandydata z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku księgowym – mile widziane w branży architektonicznej.

Księgowa/y, Warszawa